O festivalu

Jak se k nám dostanete?

Do Opavy přijedete vlakem do stanice Opava – východ. Z vlakového nádraží vyrazíte autobusem číslo 218 na konečnou zastávku Koupaliště. Případně se pěšky dostanete na Horní náměstí, odkud odjíždí také autobus číslo 217 (zastávka Divadlo) jehož konečnou zastávkou je rovněž Koupaliště.

Na co nezapomenout?

  • Pokud naši práci odměníte drobným příspěvkem, budeme moc rádi. V areálu naleznete pokladničku na dobrovolné vstupné, jinak je samozřejmě akce bez vstupného.
  • Na místě bude možno platit převážně v hotovosti, platba kartou bude možná jen ve vybraných stáncích s občerstvením. Doporučujeme tedy mít s sebou dostatek hotovosti, v místě konání akce není k dispozici bankomat.
  • Zakázán bude vstup s pyrotechnikou.
  • Buďte ohleduplní ke svému okolí, v prostorách family zóny platí zákaz kouření.

Na místě bude zajištěn zdravotnický dozor, ale i přesto dbejte zvýšené opatrnosti a buďte ohleduplní ke svému okolí.Opavský majáles je pořádán absolventy a studenty Slezské univerzity v Opavě již od roku 1995. Jeho 28. ročník se letos uskuteční 11. května v Městských sadech od 14:00 hod.

Můžete se těšit na nabitý hudební program, který odpálíme hned na dvou pódiích, v letošním roce vystoupí Prago Union, Akira, Bifidus Aktif, Osolto, Aneska, a mnoho dalších. Průběžné informace zveřejňujeme na našich sociálních sítích.

Hudební program doplní i další aktivity, ze kterých si vybere každý – Teva Family zóna a Chill zóna. Je pro nás důležité, aby byl každý návštěvník spokojený, a to ať už děti nebo dospělí.